دستگاه اندازه گیری قند خون کرسنس اِن آی سنس

شناسه محصول:

28857

برچسب محصول:

ویژگی‌ها

 • دارای ۴ زنگ و پورت USB برای انتقال اطلاعات به کامپیوتر
 • قابلیت ثبت در دمای ۵ تا ۵۰ درجه سانتی گراد
 • قابلیت ثبت در محدوده رطوبت ۱۰% تا ۹۰%
 • دارای کالیبراسیون شبکه پلاسمایی
 • ارائه متوسط قند خون برای ۱۴ روز
 • محدوده هماتوکریت ۲۰% تا ۶۰%
 • نشان دهنده قبل و یا بعد از غذا
 • قابلیت تنظیم تاریخ و ساعت
 • محدوده گزارش دهی جواب
 • توانایی ذخیره ۵۰۰ رکورد
 • قابلیت ثبت در رطوبت بالا
 • سرعت و دقت بسیار بالا
 • طراحی آرگونومیک
 • بدون نیاز به کد

تامین از انبار ثابت فارما با تایید دکتر ثابت

گارانتی سلامت و اصالت فیزیکی کالا

قیمت فروشنده

588,800 تومان

موجود

معرفی

دستگاه تست قند خون Care Sens Nساخته شده توسط شرکت آی سنس با اندازه کوچک، بدون نیاز به کد، سهولت در استفاده و سرعت و دقت بسیار بالا، توانسته توجه بسیاری از متخصصین و مصرف کنندگان را به خود جلب کند و به عنوان یکی از مطرح ترین دستگاه‌های اندازه گیری قند خون انتخاب شود. این دستگاه با توانایی ذخیره ۵۰۰ رکورد، قادر است متوسط قند خون شما را در یک بازه ۱۴ روزه محاسبه و نمایش دهد.

توضیحات

شرکت i-sens با استفاده از به روزترین فناوری و به کارگیری روش منحصر به فرد biosensor دستگاه تست قند خون با دقت بسیار بالای Care Sens N را به بازار عرضه کرده که در نوع خود کم نظیر است

و با تولید دستگاه و نوار تست قند خون برای ۱۴شرکت مختلف، بزرگترین شرکت تولید کننده دستگاه و نوار تست قند خون در آسیا است.

دستگاه اندازه گیری قند خون کر سنس اِن آی سنس با اندازه کوچک، بدون نیاز به کد، سهولت در استفاده و سرعت و دقت بسیار بالا، توانسته توجه بسیاری از متخصصین و مصرف کنندگان را به خود جلب کند

و به عنوان یکی از مطرح ترین دستگاه‌های اندازه گیری قند خون انتخاب شود. این دستگاه با توانایی ذخیره ۵۰۰ رکورد، قادر است متوسط قند خون شما را در یک بازه۱۴روزه محاسبه و نمایش دهد.

برخی دستگاه‌های قند خون علاوه بر اندازه گیری گلوکوز، مالتوز، گلاکتوز و زایلوز را هم به عنوان قند خون اندازه گیری می‌کنند که باعث نمایش اشتباه گلوکوز خون می‌شود.

تمامی دستگاه‌های Care Sens N با اندازه گیری یک گلوکوز اسیدوز خاص، نتایج بسیار دقیقی از گلوکوز خون را محاسبه می‌کند.

برخی دستگاه‌های قند خون علاوه بر اندازه گیری گلوکوز؛ مالتوز، گلاکتوز و زایلوز را هم به عنوان قند خون اندازه گیری می‌نمایند که باعث نمایش اشتباه گلوکز خون می‌شود. تمامی دستگاه‌های Care Sens N با اندازه گیری یک گلوکوز اسیدوز خاص نتایج بسیار دقیقی از گلوکوز خون را محاسبه می‌کند.

انجام تست قند خون با دستگاه اندازه گیری قند خون کر سنس اِن

انجام تست قند خون با دستگاه Care Sens N در محدوده دمای ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد و محدوده رطوبت ۱۰%  تا ۹۰% همچنین محدوده هماتوکریت ۲۰% تا ۶۰% قابل انجام است. یک آزمایش مقایسه ایی بین دستگاه‌های قند خون که توسط انستیتو دیابت بین الملل در ملبورن استرالیا انجام شد نشان داد که این دستگاه دقیق ترین نتایج را بین سایر دستگاه‌های تست قند خون به دست می‌آورد. هر نوار تست قند خون Care Sens N داده‌های لازم برای کالیبراسیون را دارا بوده و نیازی به ورود کد به دستگاه ندارد. برای تست قند خون کافی است نوار را وارد دستگاه کرده و نمونه خون را به نوار وارد کنید.

این دستگاه تست قند خون به حداقلµL ۰,۵خون برای تست قند خون نیاز دارد. این حجم خون به میزان قابل توجهی درد ناشی از استفاده از لانست برای تهیه خون را کاهش می‌دهد زیرا می‌توان تنظیم عمق سوزن لانست را به حداقل رساند و یا از جاهای دیگر مانند کف دست، ران و یا آرنج برای این مقدار خون استفاده نمود و نتایج آزمایش تنها ۵ ثانیه پس از ارائه نمونه خون بر روی نوار تست نشان داده می‌شود. نتایج تست ذخیره شده بر روی دستگاه Care Sens N را می‌توان از طریق کابل USB به کامپیوتر انتقال داد. دستگاه‌های Care Sens N گارانتی مادام العمر داشته و شما می‌توان با مراجعه به محل خرید دستگاه، نسبت به تعمیر و یا تعویض آن به صورت ۱۰۰% رایگان اقدام نمایید.

محتویات بسته

دفترچه جهت ثبت نتایج اندازه گیری شده

دستگاه اندازه گیری قند خون

سوزن لنست خون گیری

۲ عدد باتری ۳ ولتی

نوار تست قند خون

بروشور آموزشی

دفترچه راهنما

قلم خون گیری

کیف لوازم

چطور مصرف کنیم

برای شروع اندازه گیری تست قند خون در ابتدا دست‌ها را با آب گرم و صابون بشویید و خشک کنید. کلاهک بالای قلم خون گیری را بپیچید و باز کنید، سپس یک سوزن لنست جدید بر روی آن قرار دهید و سرپوش بالای سوزن را بردارید. کلاهک را مجدد روی قلم لنست قرار دهید. با توجه به اعداد بالای درپوش قلم خون گیری، شدت ضربه سوزن را انتخاب کنید. شدت ضربه سوزن به میزان حساسیت پوست شخص بستگی دارد. (رایج ترین شدت ضربه سوزن، عدد ۳ است.) قسمت انتهای قلم خون گیری را به طرف پایین بکشید.

با فشار تنها یک دگمه برای یادآوری تست بعد از غذا یا قبل از غذا، دستگاه به صورت کاملا هوشمند شما را از زمان انجام تست آگاه می‌نماید. با فشار دادن تنها یک دکمه نتیجه تست به صورت قبل از غذا و یا بعد از غذا در دستگاه ذخیره می‌شود. سپس دستگاه می‌تواند این نتایج را به صورت متوسط ۱۴ روزه نمایش دهد. دست‌ها را به سمت پایین تکان دهید و محل مورد نظر را ماساژ دهید. (بهترین قسمت،انگشت وسط یا انگشت حلقه است.)

نحوه کار با دستگاه

کلاهک قلم لنست را روی نوک انگشت فشار دهید و دکمه سفید رنگ روی بدنه قلم را بفشارید تا انگشت سوراخ شود و منتظر بمانید تا خون جاری شود.(حداقل خون لازم µL ۰,۵ است.) نوار تست را وارد دستگاه کنید و به سمت جلو فشار دهید. بعد از چشمك زدن نماد قطره خون روی نمايشگر، خون را روي نوار تست قرار دهيد.  قسمت باریک انتهای نوار تست را به قطره خون تماس دهید تا خون مکیده شود. اگر قسمت مربعی شکل نوار تست کاملا پر نشود (به علت نورمال نبودن دانسیته خون یا ناکافی بودن میزان خون)، اِرور Er۴ نمایش داده می‌شود.

نتیجه تست بعد از ۵ ثانیه روی صفحه، ظاهر خواهد شد. این نتیجه به صورت اتوماتیک داخل دستگاه ذخیره می‌شود. نوار را خارج کنید و آن را در سطح زباله بیندازید. دستگاه بعد از ۳ ثانیه به طور خودکار خاموش می‌شود. کلاهک قلم را از بدنه قلم جدا کنید. درپوش سوزن را قرار دهید. اهرم خارج کننده سوزن را به طور مستقیم به سمت پایین بکشید تا سوزن خارج شود. سوزن را در سطح زباله بیندازید.

توصیه های مصرفی

  '
 • مشخصه ها و کاربرد

  دستگاه اندازه گیری قند خون

 • گروه هدف

  عمومی

 • روش مصرف

  برای شروع اندازه گیری تست قند خون در ابتدا دست‌ها را با آب گرم و صابون بشویید و خشک کنید. کلاهک بالای قلم خون گیری را بپیچید و باز کنید، سپس یک سوزن لنست جدید بر روی آن قرار دهید و سرپوش بالای سوزن را بردارید. کلاهک را مجدد روی قلم لنست قرار دهید. با توجه به اعداد بالای درپوش قلم خون گیری، شدت ضربه سوزن را انتخاب کنید. شدت ضربه سوزن به میزان حساسیت پوست شخص بستگی دارد. (رایج ترین شدت ضربه سوزن، عدد ۳ است.) قسمت انتهای قلم خون گیری را به طرف پایین بکشید. با فشار تنها یک دگمه برای یادآوری تست بعد از غذا یا قبل از غذا، دستگاه به صورت کاملا هوشمند شما را از زمان انجام تست آگاه می‌نماید. با فشار دادن تنها یک دکمه نتیجه تست به صورت قبل از غذا و یا بعد از غذا در دستگاه ذخیره می‌شود. سپس دستگاه می‌تواند این نتایج را به صورت متوسط ۱۴ روزه نمایش دهد. دست‌ها را به سمت پایین تکان داده و محل مورد نظر را ماساژ دهید. (بهترین قسمت،انگشت وسط یا انگشت حلقه است.)

 • هشدار مصرف

  مي توانيد به منظور حصول اطمينان از تست‌هاي انجام شده توسط دستگاه و چك كاليبره دستگاه خود، به صورت دوره اي( ۶ ماه يكبار) به واحد خدمات مشتريان مراجعه نماييد تا با محلول‌هاي مخصوص دستگاه شما بررسي شود. برای اطمینان از سلامت نوارها و دستگاه، در هنگام خرید حتما به هولوگرام روی محصول توجه فرمایید. طبق توصیه‌های انجمن دیابت آمریکا و فدراسیون بین المللی دیابت، تعداد دفعات اندازه گیری قند خون به وسیله دستگاه برای بیماران دیابتی که از انسولین استفاده می‌کنند، حداقل روزی ۲ تا ۴ مرتبه و برای بیمارانی که از قرص و یا رژیم برای کنترل دیابت استفاده می‌کنند، حداقل روزی یکبار است. نوار‌ها را فقط در ظرف خود نگهداري كنيد و با دست‌هاي كاملا عاري از رطوبت و خشك برداريد و پس از برداشتن، درب ظرف را ببنديد. نوار را به هنگام وارد كردن به داخل دستگاه خم نكنيد ، نوار بايد كاملا مسطح روي دستگاه قرار بگيرد. گرما، سرما و رطوبت می‌توانند از طریق تاثیر بر نوار تست باعث ایجاد تغییر در نتیجه آزمایش شوند. هنگام قرار دادن قطره خون روي نوار تست آن را پخش نكنيد و دست خود را روي نوار فشار ندهيد. فقط در صورت چشمك زدن نماد قطره خون روی نمايشگر، خون را روي نوار تست قرار دهيد. نوار‌هاي تست استفاده شده را كنار نوار‌هاي استفاده نشده قرار ندهيد. از نوار‌هاي تست فقط در مهلت تاريخ مصرفشان استفاده نماييد.

 • شرایط نگهداری

  فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید و در زیر ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد نگهداری شود. فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

 • موارد منع منصرف

توضیحات تکمیلی

 • شرایط سنی

  عمومی

 • نام برند

 • نوع بسته بندی

  جعبه مقوايي

 • کشور سازنده

  ایران

نقد و بررسی‌ها

ثبت نظر

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.