کپسول پایلوشات بی اس کی

شناسه محصول:

21254

برچسب محصول:

ویژگی‌ها

 • . شکل دارویی :

  کپسول

تامین از انبار ثابت فارما با تایید دکتر ثابت

گارانتی سلامت و اصالت فیزیکی کالا

قیمت فروشنده

81,279تومان

موجود

محصولات

مرتبط

معرفی

 

 • فرآورده پروبیوتیک حاوی لاکتوباسیلوس روتری غیر زنده
 • حاوی کلسیم، زینک و منیزیم
 • کمک به تسکین ناراحتی و سوزش معده

توضیحات

پروبیوتیک ها باکتری های مفید

هلیکوباکتر پیلوری، نام گونه ای باکتری های مضر است که در معده و دستگاه گوارش رشد و تکثیر می شوند. افزایش میزان هلیکوباکتر پیلوری در معده مشکلاتی چون سوء هاضمه، بی اشتهایی، تهوع را به همراه دارد و همچنین امکان ابتلا به بیماری های خطرناکی چون زخم معده و سرطان معده افزایش می‌یابد. یکی از موثرترین راه‌ها برای کنترل و کاهش میزان هلیکوباکتر پیلوری در معده، مصرف پروبیوتیک‌‌ها می باشد. پروبیوتیک‌‌ها، در واقع باکتری های خوب و مفید معده هستند که در کنترل و کاهش باکتری های مضر موجود در معده و بهبود عملکرد دستگاه گوارش بسیار موثر هستند.

کپسول پایلوشات بی اس کی بسته 30 عددی، مکمل درمانی ساخت کشور ایران است که بطور تخصصی برای  درمان مشکلات معده و بهبود عملکرد دستگاه گوارش تهیه و عرضه شده است. کپسول پایلوشات بی اس کی بسته 30 عددی به دلیل دارا بودن پروبیوتیک، کلسیم، زینک و منیزیم تاثیر مثبتی بر کنترل و کاهش میزان هلیکوباکتر پیلوری و  بهبود عوارض جانبی ناشی از افزایش میزان هلیکوباکتر پیلوری در معده دارد.

علاوه بر این، مصرف کپسول پایلوشات بی اس کی بسته 30 عددی در تسکین سایر مشکلات معده، مثل درد و سوزش معده و ترش کردن بسیار موثر است، همچنین این مکمل درمانی خطر ابتلا به امراضی چون زخم معده و سرطان دستگاه گوارش را نیز کاهش می دهد.

کپسول پایلوشات بی اس کی بسته 30 عددی

 

توضیحات تکمیلی

 • شکل دارویی

  کپسول

1 دیدگاه برای کپسول پایلوشات بی اس کی

ثبت نظر

  رامتین

  20 آبان, 1400

  عالی برای سوزش معده و ناراحتی معده

 1. نکات مثبت:

   نکات منفی:

    عالی برای سوزش معده و ناراحتی معده